FAKTORING

Na czym polega faktoring?

Uproszczony schemat działania faktoringu wygląda następująco: Twoja firma wystawia kontrahentowi fakturę z długim terminem spłaty. Przed jego upłynięciem sprzedajesz tę fakturę firmie faktoringowej, która płaci za nią w formie zaliczki. A pozostałą część wartości faktury otrzymujesz w momencie, gdy twój kontrahent faktycznie opłaci fakturę.

Faktoring w firmie

  Korzyści z faktoringu

  Faktoring jest łatwym i szybkim sposobem, by zapewnić firmie płynność finansową. Gdy potrzebujesz pieniędzy od ręki i nie możesz czekać aż klienci opłacą wystawione faktury.
  Jeśli skorzystasz z faktoringu twój klient nie poczuje żadnej różnicy - zapłaci zgodnie z datą na fakturze. Natomiast dla firmy, która ją wystawiła korzyści są natychmiastowe - pieniądze z faktury otrzymujesz jeszcze zanim klient ją opłaci.

  Pamiętaj

  Faktoring to wygodny sposób na finansowanie faktur, ale korzystając z tego rozwiązania trzeba pamiętać, że firma faktoringowa pobiera prowizję.

  Poznaj szczegóły oferty

  Zadzwoń na numer 785 924 585 lub napisz do nas biurobkr@bkrfinance.pl Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa finansowego dla przedsiębiorców

  Pieniądze z faktur od ręki

  Najlepsze oferty faktoringu Rzeszów? Tylko w BKR Finance ul. Króla Kazimierza 18 (Ip.) przy Rynku