Rzeszów ul. Króla Kazimierza 18
785 924 585
biurobkr@bkrfinance.pl

Faktoring

Na czym polega faktoring?

Uproszczony schemat działania faktoringu wygląda następująco: Twoja firma wystawia kontrahentowi fakturę z długim terminem spłaty. Przed jego upłynięciem sprzedajesz tę fakturę firmie faktoringowej, która płaci za nią w formie zaliczki. A pozostałą część wartości faktury otrzymujesz w momencie, gdy twój kontrahent faktycznie opłaci fakturę.

Faktoring w firmie


Korzyści z faktoringu

Faktoring jest łatwym i szybkim sposobem, by zapewnić firmie płynność finansową. Gdy potrzebujesz pieniędzy od ręki i nie możesz czekać aż klienci opłacą wystawione faktury.
Jeśli skorzystasz z faktoringu twój klient nie poczuje żadnej różnicy - zapłaci zgodnie z datą na fakturze. Natomiast dla firmy, która ją wystawiła korzyści są natychmiastowe - pieniądze z faktury otrzymujesz jeszcze zanim klient ją opłaci.

Pamiętaj

Faktoring to wygodny sposób na finansowanie faktur, ale korzystając z tego rozwiązania trzeba pamiętać, że firma faktoringowa pobiera prowizję.

Poznaj szczegóły oferty

Zadzwoń na numer 785 924 585 lub napisz do nas biurobkr@bkrfinance.pl Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa finansowego dla przedsiębiorców

Pieniądze z faktur od ręki

Najlepsze oferty faktoringu Rzeszów? Tylko w BKR Finance ul. Króla Kazimierza 18 (Ip.) przy Rynku