Pośrednictwo Kredytowe BKR

Pośrednictwo Kredytowe BKR Finance

Pomagamy zdobyć najkorzystniejsze finansowanie poprzez kredyty i pożyczki. Dlatego współpracujemy z 50 bankami i instytucjami, a najkorzystniejsze z ich ofert wybieramy dla naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy m.in. Kredyty dla Firm, Kredyty Hipoteczne, Konsolidacje, Szybkie Pożyczki Ratalne, Firmowe Karty Kredytowe, Produkty Kredytowe na Oświadczenie i dla Rolników. Zadzwoń do nas pod numer tel. 785 924 585 i dowiedz się w trakcie darmowych konsultacji co możemy zrobić dla Ciebie
Zamów bezpłatną konsultacje
wypełnij formularz
Michał Partyka
Ekspert Kredytowy

  BKR FINANCE POŚREDNICTWO KREDYTOWE DLA FIRM

  Faktoring jest łatwym i szybkim sposobem, by zapewnić firmie płynność finansową. Gdy potrzebujesz pieniędzy od ręki i nie możesz czekać aż klienci opłacą wystawione faktury.
  Jeśli skorzystasz z faktoringu twój klient nie poczuje żadnej różnicy – zapłaci zgodnie z datą na fakturze. Natomiast dla firmy, która ją wystawiła korzyści są natychmiastowe – pieniądze z faktury otrzymujesz jeszcze zanim klient ją opłaci.

  Finansowanie bez zabezpieczeń 

  oprocentowanie od 6 %

  okres kredytowania do 144 miesięcy

  0 zł za wcześniejszą spłatę

  prowizja od 0 zł

  masz pytania?

  lub przyjedź - Pośrednictwo Kredytowe BKR Rzeszów centrum ul. Króla Kazimierza 18

  Klienci Indywidualni

  Kredyt gotówkowy

  Kredyt hipoteczny

  An K
  2022-01-28
  Pan Wojciech Urban to bardzo profesjonalny doradca kredytowy. Wszystkie informacje przekazywane odnośnie kredytu były w rzetelny, kompetentny i dokładny sposób. Bardzo polecamy współpracę z tym doradcą. Pozdrawiamy serdecznie
  Sz. D.
  2021-11-16
  Ludzie z bardzo profesjonalnym podejściem. Zawsze dostępni, wszystko rzetelnie wyjaśnione, a sprawy kredytowe załatwione szybko i bezboleśnie. Ekstra podejście do klienta.
  Ja to Ja
  2021-06-24
  Zdecydowanie polecam BKR Finance ,sprawa załatwiona kompleksowo i profesjonalnie,kontakt z klientem na niesamowitym poziomie 🙂
  Kat Iber
  2021-06-17
  Moim doradcą był Pan Wojciech Urban. Współpraca odbyła się wyśmienicie. Pan Wojciech jest bardzo profesjonalny, skuteczny, dyspozycyjny, cierpliwy i daje mnóstwo cennych rad. Usługi Pana Wojciecha są na bardzo wysokim poziomie! Gorąco polecam!
  Marek Marecki
  2021-04-29
  Bardzo polecam! Szybkie i sprawne zalatwienie kredytu.
  Anna Stróż
  2020-08-16
  Justyna Marczak
  2020-04-08
  Z całego serca polecam BKR Doradztwo Finansowe a w szczególności Pana Wojciecha Urban. To mila i sympatyczna osoba, rzetelna, kompetentna, zawsze służąca dobrą radą i pozostająca do dyspozycji. Rozwiązuje wszelkie wątpliwości czy problemy. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jeśli będę potrzebować porady to na pewno ponownie wrócę do Pana Wojtka. Pozdrawiam Justyna
  Magdalena Matys
  2020-04-07
  Polecam z czystym sumieniem. Doradztwo Pana Wojciecha jest na pełnym poziomie 100%. Ma idealne podejście do klienta i jego wymagań. Jest bardzo cierpliwy. W odpowiedzi na każde pytania podchodzi bardzo miło i profesjonalnie. Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc w osiągnięciu moich marzeń ?
  Sylwia Cichocka
  2020-01-09
  Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo, serdecznie polecam.
  natalia bogdanska
  2019-09-09
  Polecam, profesjonalna obsługa, Pan Wojciech Urban zawsze do dyspozycji, z kompletną wiedzą, na pewno jeżeli będę potrzebowała doradztwa finansowego zwrócę się do Pana ponownie.